Established in 2012

Stratejik bir şekilde pazarlama amaçlarınıza ulaşmanızı sağlarız.

Dijital ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken geleneksel mecralardaki taleplere de cevap veren bir sosyal medya ajansı olmayı başardık. Kalite, güven ve pratik çözümler ortaya koyma hedefiyle çalışmalar yürütürken farklı sektörlerden tecrübeler edinmiş ekibimizin gücünü de fazlasıyla hissettirmeyi hedefliyoruz. Genç ve dinamik kurucu kadrosu ile dijital taleplerinize çözüm üreten bir ajans olarak size destek veriyoruz.

İçerik Üretimi

Yazının kalıcı etkisinden faydalanın. Kreatif yaklaşımımız ile etkileyici bir imaj edinin. Modern çağın evrensel platformuna iz bırakın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya stratejinizi oluşturup, özel marka kimliği yaratarak en etkili mecrada profesyonel marka/ürün sayfaları yaratıp, markanızı konuşturun.

Kurumsal Kimlik

Firmanız için hazırlayacağımız kurumsal kimlik çalışması, marka değerini yükselteceği gibi dış dünyaya da güçlü görünmenizi sağlayacaktır. Siz gitseniz de iziniz kalacak.

Tanıtım Filmi

Rekabet ortamında bir adım önde olmak için ürününüzü detaylandırın, tüm bilinirliliği ile hedef kitlenizle paylaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Mezinto startuplara, kobilere ve büyük ölçekli şirketlere hizmet veren bir sosyal medya ajansıdır.

Başta sosyal medya olmak üzere, dijital reklamlar(Google, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn) ve video prodüksiyon alanında hizmet sunmaktayız.

Her ürün ve her hizmet, içinde bulunduğunuz duruma, işinizin zorluğuna ve yapacaklarımıza göre ayrı ayrı şekillendirilmektedir. Bu sebeple herkese adil fiyatlandırma ile hizmetler sunmak için tek bir fiyat politikamız bulunmamaktadır.

Ask Us a Question

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it.